sobota 8. září 2018

Blíží se podzim - čas provětrat šatník

Jednou za čas udělám vítr ve své skříni a někdy tam najdu opravdu velké zajímavosti. Kolikrát tam najdu kousky, které jsem měla za dva roky snad jednou. Některé kousky s visačkou, které nevstoupily na světlo a zůstaly schované v mé skříni. Někdy jen tak něco, co už neobléknu - ať už z důvodu přibrání nebo naopak. Co s takovými kousky? Votočit je dál!

zdroj fotky: vinted.czNejde sice o žádnou novinku, ale existuje mnoho lidí, kteří o této službě nemá "ani páru". Takže se omlouvám všem, kteří stránku už znají :)

Jde o stránku Vinted (bývalé votocvohoz).

Co to je?

Stránka vinted (votocvohoz) je místo, kde můžeš prodávat, vyměňovat nebo kupovat oblečení, kosmetiku a doplňky. Je to zároveň místo, kde můžeš poznávat nové lidi nebo řešit nějaké své problémy.


Jak to funguje?

Stačí se zaregistrovat a užívat si nákup, prodej či výměnu. Ano, můžeš své kousky vyměňovat s uživatelkou, které se tvé vyřazené oblečení také líbí. Nebo nakupovat za stravenky či peníze. Je to jednoduché.


Katalog


V katalogu můžeš nakupovat podle různých kritérií, což je opravdu super, protože to šetří váš drahocenný čas. Na výběr je tu několik kategorií - dámská móda a obuv, dětská móda, pánská móda, ale i doplňky, kabelky a kosmetika.

V katalogu můžeš hledat podle různých kritérií. Já nejvíc oceňuji výběr velikosti a stavu. Je libo pouze nové zboží s visačkou? Žádný problém, stačí za kliknout stav "nové s visačkou" - v katalogu se ti zobrazí pouze "funglovky". Levnější varianta je sice nošené oblečení, ale ve stavu jako nové. Nebo úplně nejlacinější verze "ujde to".

zdroj: vinted.cz


Líbí se mi, že si v katalogu můžu určit i velikost oblečení i bot. Protože řekněme si na rovinu - hodně kousků je tam opravdu božích, ale obdivovat boty velikosti 40, když mám velikost 37 je docela zbytečné :)

Další příjemnou volbou jsou i barvy. Ano, řeknete si, že je to blbost. Ale zkuste si sehnat kabelku, která ladí barevně k nějakému outfitu bez použití volby "barva". Někdy nadlidský výkon v záplavě kabelek, psaníček a batůžků.


Výměna nebo prodej?

A teď to nejzábavnější - prodej nebo výměna? Mnoho uživatelek chce jenom prodat a vydělat si. Jiné slečny naopak chtějí obměnit svůj šatník a jsou rády za možnost výměny oblečení. Já osobně preferuji výměny, ale pokud si nevyberu, tak rozhodně neměním oblečení za každou cenu.


Můj katalog

V sekci "můj katalog" spravujete své položky. Můžete je po vložení různě upravovat, měnit cenu, přidávat fotky nebo videa. A za mě super věc - spravovat prodej a rezervaci zboží. U položek vidíte i počet shlédnutí a počet srdíček - tedy, kolik lidí si přidalo položku do oblíbených. Srdíčka se dávají, když si zatím nejste jistá nákupem a chcete se k oblíbenému kousku vrátit. Nebo když čekáte, že uživatelka zboží zlevní.

A co vy? Máte na vinted svůj katalog? Na ten můj můžete mrknout tady: https://www.vinted.cz/uzivatele/80030-kissofdark/predmety3 komentáře:

  1. Já Vinted nemám, ale když se nudím, sem tam se tam podívám. Ještě jsem si od nikoho nic nekoupila ani nevyměnila.
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat

Africké hodování na hradecké Náplavce

Jackfruit, duriany, annony - ne to není zaklínadlo, ale výběr z exotického ovoce, které jsme měli možnost ochutnat a zakoupit během pop-up m...

Oblíbené články